Castorama na Góreckiej została zlikwidowana
19-07-2017 23:27   Janusz Ludwiczak
"Nasz sklep zakończył działalność w dniu 16.07.2017 r." – taki napis wita klientów sklepu budowlanego sieci Castorama przy ul. Góreckiej, który właśnie został zlikwidowany.

Po pięciu latach funkcjonowania na dobre zamknięty został sklep budowlany sieci Castorama przy ul. Góreckiej, tuż obok galerii handlowej Panorama.

"Szanowni Klienci. Nasz sklep zakończył działalność w dniu 16.07.2017 r. Serdecznie zapraszamy do naszych najbliższych sklepów. W celu wystawienia faktury VAT zapraszamy w godz. 7:00-17:00" – informuje klientów kartka wywieszona na drzwiach sklepu.

Likwidacja Castoramy najprawdopodobniej związana jest z otwarciem nowego sklepu tej sieci w Komornikach.

"Wielka przeprowadzka. Zapraszamy wkrótce do nowego sklepu Castorama Komorniki" – czytamy w kolejnym ogłoszeniu.

Dlaczego Castorama na Góreckiej została zlikwidowana? W tej sprawie wysłaliśmy zapytanie zarówno do zarządu sklepu jak i galerii Panorama. Czekamy na odpowiedź.

Castorama na Góreckiej działała od 12 września 2012 r. Wcześniej w tym miejscu funkcjonował Brico Depot. Czy na Góreckiej powstanie nowy sklep budowlany? Tego nie udało nam się jeszcze ustalić.

Aktualizacja 22.07.2017: Otrzymaliśmy odpowiedź od Castoramy.
"Castorama Polska postanowiła przenieść działalność jednego z naszych dwóch sklepów w Poznaniu – działającego dotychczas w centrum handlowym Panorama - do nowego, znacznie większego obiektu w Komornikach. Podjęta decyzja wynika m.in. z chęci dopasowania naszych sklepów do potencjału rynku w stolicy Wielkopolski i jest elementem, dzięki któremu będziemy mogli zapewnić mieszkańcom miasta i okolic jeszcze lepszy dostęp do naszej oferty. W nowym sklepie zagwarantujemy klientom większy komfort zakupów oraz będziemy mogli w jeszcze większym stopniu wspierać ich w wyborze najlepszych rozwiązań dla domów i ogrodów. Na przeszło 10 tyś. m² powierzchni handlowej, zastosujemy nasze najnowsze rozwiązania w zakresie prezentacji asortymentu. Zapewnimy też dostęp do dodatkowych usług potrzebnych podczas realizacji prac budowlanych czy remontowych np. pomocy architekta oraz zagwarantujemy profesjonalną obsługę dzięki znacznie powiększonemu zespołowi. W nowym obiekcie powiększymy także ilość profesjonalnych doradców o kolejne 60 osób. Klienci będą mogli przekonać się o korzyściach z przeniesienia sklepu jeszcze w tym roku." - tłumaczy Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. Personalnych i Odpowiedzialności Społecznej Castorama Polska sp. z o.o.


Komentarze (3)

31-07-2017 13:10:11
Normalne
Nwm, może wydawało mi się ale gdy byłem w Castoramie na ul. Góreckiej miałem uczucie że jest to najmniejsza Castorama w jakiej byłem.
21-07-2017 23:40:19
qqq
Z tegoco mi wiadomo. Castorama ma sie dobrze. Jeżeli szli by z torbami nie otwieraliby sklepu w Komornikach
20-07-2017 10:40:05
Negatyw
Kolejna sieć, która pójdzie z torbami - jak Praktiker. To, co mamy teraz w Pestce - to jedna wielka żenada... (!!!!!!).

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
17

paź

do 19-10-2017
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pol-Eco-System - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska

19

paź

18:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert

20

paź

Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Targi edukacyjne

18:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Łazarzu nie irytuj się - prezentacja gry planszowej o Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Urodzinowo z mojej kolekcji" - wernisaż wystawy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: