LuxFest w Arenie {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
09-10-2017 00:54   Janusz Ludwiczak
Już po raz szósty odbył się w Arenie festiwal muzyki rockowej LuxFest, podczas którego wystąpili m.in. Arka Noego, Luxtorpeda czy Kazik i Kwartet ProForma. Sporo atrakcji czekało na całe rodziny, również dla najmłodszych.

LuxFest to jedyna z nielicznych imprez, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych.

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – powiedział Robert "Litza" Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

W sobotę w Arenie wystąpili Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band, Kazik i Kwartet ProForma, Luxtorpeda, KęKę Radom, Arka Noego oraz zespół Za Wolność – Poznańska Piątka.

Z kolei dzieci wraz z rodzicami mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w warsztatach, zajęciach, pokazach i spotkaniach twórczych.

Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru – przekonuje Robert "Litza" Friedrich.


R E K L A M A

Komentarze (3)

12-10-2017 12:06:28
Negatyw
@ albin: Wnioskuję, że na koncerty będziemy teraz chodzić do kościoła...??!! Pytam, gdyż na koncertach mamy kościół... :-)
10-10-2017 21:01:25
albin
A kto Cię zmusza do słuchania? Nie pasuje Ci ewangelizacja, nie idziesz na Arkę czy Luxów, poza tym program imprezy nie był objęty tajemnicą.
10-10-2017 07:38:18
Negatyw
Impreza jest (jak zawsze) wymęczona nahalną ewangelizacją. Jest to zwyczajnie męczące i nudne... (!!!!!!).

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

mar

17:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Spotkanie z wiceprezydentem Mariuszem Wiśniewskim ws. przebudowy Rynku Łazarskiego

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
XIV Festiwal Wiosenny - koncert 1

21

mar

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
XIV Festiwal Wiosenny - koncert 2

19:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Are We There Yet? - wernisaż wystawy fotografii Ewy Kubiak i Piotra Machy

pod naszym patronatem

22

mar

do 25-03-2018
09:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Edutec - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji
22. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej
Pegazik - Poznańskie Targi Książki

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: